objednavky@zivitrans.sk
call centre: +421 918819391

O Nás

Firma ZIVI TRANS s.r.o. bola založena v roku 2001 pod názvom Nákladná cestná doprava Jiří Živčák a v roku 2010 bola pretransformovaná na obchodnú spoločnosť ZIVI TRANS s.r.o. Dôvodom bolo rozšírenie služieb.


Hlavnou činnostou je medzinárodna kamiónová doprava a špedičné služby. Vo veľkej miere prepravujeme hutný materiál, zvitky a suchý potravinový tovar. Disponujeme spoľahlivými ťahačmi s muldovými návesmi, ktoré udržiavame v 100% stave. Sú to osvedčené vozidlá známych značiek Mercedes, Volvo, Scania. Našou prioritou je spokojnosť Naších zákazníkov, to znamená doručit včas a hlavne bezpečne prepravovaný tovar, s ohľadom na individuálne potreby zákazníka. Vozidlá sú vybavené GPS navigáciou a mobilnými telefónmi, takže neustály kontakt s našimi skúsenými a zodpovednými vodičmi, ktorí pracujú v súlade s nariadením AETR, je samozrejmosťou.

Pracujeme s potrebnými povoleniami na vykonávanie činnosti, ako je medzinárodné povolenie na prepravu tovaru a taktiež poistenie zodpovednosti za škodu cestného dopravcu/CMR poistenie/. K naším dalším službám patrí krátkodobé a dlhodobé uskladnenie tovaru, prenájom skladových a vonkajších priestorov, parkovanie LKW..